Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-29 22:38:48

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour

2017-07-0720:30 Amfiteatr w Zielonej Górze im. Anny German, Zielona Góra

Kup bilety!

Cena biletu: 69 – 189 PLN

Letnia część trasy Forever Child Tour 

Agnieszka Chylińska, po wydaniu długo oczekiwanej płyty „Forever Child”, od października 2016 r. gra koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów. Po kolejnych występach artystki w Polsce i Europie producenci trasy – Music Company i Top Management – zapraszają na cztery koncerty w ramach letniej części „Forever Child Tour” 2017.
We wrześniu 2016 r. Agnieszka Chylińska powróciła w wielkim stylu na polską scenę muzyczną, wydając album „Forever Child”, który szybko zyskał status złotej, a następnie platynowej płyty. Pierwszy utwór z krążka, „Królowa łez”, ma już ponad 37 milionów odsłon w serwisie YouTube. Gdy w październiku 2016 r. artystka rozpoczęła trasę „Forever Child Tour”, bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie. Również polskie i europejskie koncerty w lutym i marcu 2017 r. cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów. W związku z entuzjastycznym przyjęciem i emocjami towarzyszącymi występom Agnieszki Chylińskiej, Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na cztery koncerty w ramach letniej części „Forever Child Tour” 2017: w Płocku, Ostródzie, Sopocie i Koszalinie. 
„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.
Szczegółowe informacje o trasie dostępne są na stronach: musiccompany.pl/koncerty/agnieszka_chylinska_forever_child_tour ;
www.facebook.com/MusicCompanyPl/ ;
Producentami trasy „Forever Child Tour” są: Music Company i Top Management. Patronat medialny nad płytą i trasą objęli: TVN, RMF i Onet.
Letnia część trasy koncertowej „Forever Child Tour” 2017
9.06.2017 Płock, Amfiteatr7.07.2017 Ostróda, Amfiteatr11.08.2017 Sopot, Opera Leśna12.08.2017 Koszalin, Amfiteatr
Oficjalne strony Agnieszki Chylińskiej:pl-pl.facebook.com/AgnieszkaChylinska/

Miejsce wydarzenia

Logo: Amfiteatr w Zielonej Górze im. Anny German

Amfiteatr w Zielonej Górze im. Anny German

ul. Festiwalowa 3
65-520 Zielona Góra

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus