Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2016-10-07 11:17:06

Pierwszy TK Maxx w Zielonej Górze

2016-10-1309:00 — 2017-12-31 TK Maxx Zielona Góra, Zielona Góra

Już 13 października do Zielonej Góry zawita pierwszy sklep brytyjskiej marki TK Maxx, który zostanie otwarty w Pasażu Tesco przy ul. Energetyków 2A.

Cena biletu: Wstęp wolny!

Oficjalne przecięcie wstęgi nastąpi o g. 9:00. Będzie to 34 lokalizacja marki w Polsce, w której klienci pod jednym dachem znajdą modę damską, męską i dziecięcą, a także obuwie, akcesoria, zabawki oraz produkty dla domu od znanych marek i projektantów z całego świata. Co więcej, wszystkie produkty dostępne w TK Maxx oferowane są w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. W dniu otwarcia na klientów będą czekały liczne niespodzianki i konkursy.

Nowa lokalizacja stanowi odpowiedź na potrzeby mieszkańców – otworzy przed nimi wyjątkową możliwość zakupu produktów znanych marek, niedostępnych dotąd w Zielonej Górze. Dodatkowo, cały asortyment sklepu oferowany w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie, dostarczany będzie do TK Maxx aż kilka razy w tygodniu.

Jak mówi Justyna Młynarczyk, kierownik sklepu TK Maxx w Zielonej Górze: TK Maxx to miejsce, którego zdecydowanie brakowało w Zielonej Górze. W jednym miejscu nasi klienci znajdą wszystko, czego potrzebują dla siebie i bliskich – doskonałej jakości odzież, obuwie i akcesoria! Nie zabraknie również stylowych mebli i innych niezbędnych produktów dla domu takich jak naczynia, dekoracje, artykuły papiernicze, lampy, produkty dla zwierzaków czy zabawki. To doskonała okazja do rodzinnych zakupów na każdą kieszeń.

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx czekać będą liczne atrakcje, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Ponadto, przez cały dzień w specjalnej fotobudce TK Maxx będzie można robić sobie zdjęcia. Klienci, którzy opublikują fotografie na swoich profilach na Facebooku lub Instagramie wezmą udział w konkursie na najzabawniejsze zdjęcie. Wyniki konkursu będą ogłoszone na Facebookowym profilu marki.

TK Maxx zaprasza do wspólnego świętowania z okazji otwarcia pierwszego sklepu w Zielonej Górze już 13 października, w czwartek, o godz. 9:00 w Pasażu Tesco przy ul. Energetyków 2A!

Miejsce wydarzenia

Logo: TK Maxx Zielona Góra

TK Maxx Zielona Góra

ul. Energetyków 2A
65-729 Zielona Góra

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus